Melissima’da En son Yenilikler

 

*  Masajda 7 gün üst üste kür yapmak bedenimiz için nasıl olur? 7 gün üst üste için özel fiyatımız 500TL (nakit ödemede %10 indirim)

 

*  Kalıcı Oje ile 15 gün rahat eller ayaklar – Manikür pedikür için yaz dönemi çalışma saatlerimiz 08:00 – 20:00 Uzmanlarımız Naz hanım, Burçin hanım, Filiz hanım

 

*  Yinyang Yoga sınıflarımız başlıyor; özel ve sınıf dersleri için gelin plan yapalım. Esra hoca ile deneme dersi yapabilirsiniz.

 

*  Reformer Pilates ile kaslarımız güçlensin. Mat, bireysel reformer, ikili reformer hepsi size özel, tercihinize sunulmuş halde. Sevim hocamız ile tanıştınız mı?

 

*  Obagi Türkiye ücretsiz cilt analizi günlerimiz 12, 17, 24 ve 26 Ekim. Kayıt yaptırmak için hemen arayın 4448231

 

*  Saçlarınız hızla dökülüyorsa önerimiz Trixowell şampuan & serum; hemen sipariş verebilirsiniz.

 

*  Saçlarınız yazdan dolayı, boya ve kimyasal işlemden çok kuru ve yıpranmış ise önerimiz İlker Yavrutürk Hair Botox Şampuan ve Sprey; yine Melissima’dan sipariş verebilirsiniz. Ayrıca İlker Yavrutürk’ten 20dk saç masajı aplikasyonumuzda 250 melissima puan ile. Aplikasyonunuz yoksa yüklemek için hemen tıklayın.

 

*  Fraksiyonel Radyofrekans Rinnova ve Venus Viva yaz kış yapılabiliyor; cildinizi hızla onarmak ve yaşlanma önlemi almak için size bir ajanda oluşturalım. Üstelik Ekim sonuna kadar 1 alana 1 seans hediye 3,000 melissima puan ile. Uygun vakitte kahvemizi içmeye ve görüşmeye gelebilirsiniz.

 

*  Kararlıyız ayda 6kg verecek, 2 beden küçüleceğiz. Diyetisyenimiz değerli uzman diyetisyen Gamze Şanlı Ak ile yürüttüğümüz şahane teknolojilerle kombinlediğimiz programda her vücut yapısına, her yaşam şekline uygun alteratif var. Gelin görüşelim. 

 

*  Dekolte bölgesi güneşten denizden çok kuruyan, kırışan ve vaktinden önce yaşlı gösteren dostlarımız için yenileyen nemlendiren şahane bir programımız var. Detaylar için bize #dekolte konulu boş bir whatsapp 05323541826 ya da email elif@melissima.com.tr gönderebilirsiniz. 

 

*  Melissima puan ile cilt bakımlarınıza harika hediyeler seçme şansı

 

Tüm bunlar için 4448231 numaralı hattımızdan arayabilir 05323541826 hattımızdan whatsapp ile ulaşabilirsiniz. Instagram‘dan bizi takip etmeyi ihmal etmeyin. ÖZellikle profil fotoğrafımıza tıklayınca açılan Instahistory hikayelerimiz çok eğlenceli.