Kampanyalar

1) Melissima hakkında daha detaylı bilgi almak, tam tarifemize ulaşmak ve kampanyalarımızdan düzenli olarak haberdar olabilmek için siz de anasayfamızdaki alana e-mail adresinizi bırakabilir ya da elifkarakisla@melissima.com.tr  adresine boş bir e-mail gönderebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz bizi Facebook ya da Instagram üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sayede sürpriz olarak yayınladığımız günlük fırsatlardan da faydalanabilirsiniz

En kısa zamanda görüşmek ve tanışmak üzere :)

2) Dünyanın bölgesel incelmede en başarılı teknolojilerini üreten LPG firmasının son ürünü olan LPG INTEGRAL 4 boyutlu radyo frekans sistemi VENUS LEGACY,  monopolar radyofrekans RINNOVA ve Sorisa Impact Kavitasyon – Elektroporasyon Sistemi ile çalışıyoruz. Bu sistemlerden size en uynı ile bir program çizebilir, bu programı zaman zaman el masajı ile destekleyebilirsiniz.

Reformer pilates ise programınızın vageçilmez parçası olsun. Sevim hocamızdan 4448231 numaralı hattımızdan deneme dersi alabilirsiniz.

İhtiyacınız var ise uzman diyetisyenimiz sevgili Gamze Şanlı Ak ile size uygun bir program çizebilirsiniz. Gamze hanımla ön görüşme ücretsizdir.

Bölgesel incelme paketlerimizi kredi kartı ile taksitli olarak ödeyebilir, dilerseniz nakit ödemenin %10 indirim avantajından faydalanabilirsiniz!

Bölgesel zayıflama ile ilgili en güncel bilgi burada

3) Şayet siz de mevsim değişimi yaşadığımız bugünlerde ölü hücrelerinizden kurtulmak, kapanan gözeneklerinizi misler gibi tertemiz yapmak ve yazın yoğun güneşli ve yıpratıcı günlerine cildinizi hazırlamak isterseniz, sizi Melissima’ya bekleriz! Üstelik cilt bakımlarımız şimdi hediyeli!

Cilt bakımı paketlerimiz ile ilgili en güncel bilgi burada

4) Sabah erkenden günün yoğunluğuyla karşılaşıyor ve makyaj yapmaya zaman bulamıyorsanız, gün içinde bir defa bile makyaj yenilemek için aynayla buluşamıyorsanız, geceleri yorgunluktan makyajınızı silmeye üşeniyorsanız, işte size çözümü: Kalıcı makyaj yaptırın, rahat edin! Fiyatı ise şimdi çok uygun

Kalıcı makyaj ile ilgili en güncel bilgi burada

5) Hayatın yoğun temposunun, birçok stres yaratan faktörün vücudumuzu yorduğu şu günlerde, hem dinlenmek hem de sonbahar ve kışın daha monoton, daha hareketsiz döneminde vücudumuzdaki kan dolaşımını düzenli olarak hızlandırmak ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak için size düzenli masaj yaptırmanızı öneriyoruz.

Masaj paketlerimiz ile ilgili en güncel bilgi burada

6) Sizlerden gelen sorular arasında, en fazla karşılaştığımız konular olan kirpik perması, kirpik boyama, kirpik ekleme işlemleri ve kampanyalarımız ile ilgili en güncel bilgi burada.