Masaj

Kendinize güzel bir hediye vermeye ne dersiniz?

Haftada en azından bir defa yaptıracağınız masaj kan dolaşımını artırarak vücudunuzu sağlıklı bir şekilde rahatlatır.

Hayatın yoğun temposunun, birçok stres yaratan faktörün vücudumuzu yorduğu şu günlerde dinlenmek, kış döneminin sıcak soğuk farkının vücudu rahatsız edici etkisini azaltmak,  vücudumuzdaki kan dolaşımını düzenli olarak hızlandırmak ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak için size düzenli masaj yaptırmanızı öneriyoruz.

Ödem, selülit ve benzer sorunları düzenli masajla tedavi etmek mümkün.

Üstelik Melissima’da sadece ve sadece katkısız, parabensiz doğal SPA yağları kullanıyoruz. Yasemin, gül, lavanta, ıhlamur, zencefil, sandal ağacı, tarçın, papatya, zambak, defne, ylang ylang, greyfurt, kahve, vanilya, yeşil çay, aloe vera, nar, limon yağlarından birine bayılacaksınız. İddia ediyoruz hiçbir SPA’da bu kadar muhteşem kaliteli yağ çeşidini bir arada bulamayabilirsiniz.

Melissima’da uyguladığımız masaj çeşitlerimiz:

Rahatlama Masajı: 125TL

50 dakika süreyle, tepeden parmak ucuna kadar yapılan, vücudu rahatlatmaya ve kan dolaşımını hızlandırmaya yönelik uygulanan baskılı bir medikal masajdır.

Masajda MÜKEMMEL kampanya!

Sırt Masajı: 65TL

30 dakika süreyle, belden yukarı uygulanan, sırtı ve boynu rahatlatmaya ve kan dolaşımını hızlandırmaya yönelik uygulanan baskılı bir medikal masajdır.

10 seans ücreti: 500TL

Selülit Masajı: 110TL

45 dakika süreyle, sadece selülitli ve yağlı dokuya uygulanan, kan dolaşımını maksimum seviyede artırmaya, dolayısıyla yağ yakmaya yönelik sert bir masajdır. Özel yağ yakıcı masaj yağlarıyla uygulanmaktadır.

Kavitasyon + selülit masajı kampanyamızı duydunuz mu?

İkisi Bir Arada Masajı: 180TL

75 dakika süreyle, önce harika bir rahatlama masajı, sonrasında arzu ettiğiniz bölgeler için selülit ve yağ kırma masajı uygulanır. İncelmek istersen rahatlamayı da arzu eden herkes için çok tavsiye ederiz.

Refleksoloji Masajı: 240TL

30 dakika süreyle, el ve/veya ayaklara masaj ve baskı uygulanarak yapılan bir alternatif terapi metodudur. Belirli bölgelere yapılarak vücudun çeşitli organlarını iyileştirmeye yönelik olarak uygulanır. Özel masaj hareketleri ile bedenin belli alanlarında toplanan enerjiyi dağıtarak vücudun kendi kendini tedavi etme yeteneğini harekete geçirme yöntemi olarak tanımlanabilir. Muazzam rahatlatıcıdır.

10 seans ücreti: 1,800TL 

 

 

Bölgesel zayıflama hakkında bu yazımıza göz attınız mı?

http://www.melissima.com.tr/incelmek-cok-daha-kolay.html

 

Vücut Peelingi ile Özel Bakım:

Yaz aylarının kurutucu havası ile dehidre olan, pul pul dökülen cildimize muhteşem bir bakım fırsatı:

1.5 saat boyunca tüm vücudunuzu peeling ile ovalayıp, muhteşem argan yağı ile masaj yapalım ister misiniz?

Hem de sizler için özel hazırlattığımız tamamen doğal, yüzde yüz organik, kimyasal katkısı olmayan, parabensiz doğal peelingler kullanacağız.

Çankırı tuzu ile 180TL

Sothys Paris Hanakasumi 250TL

Sothys Paris İnci Altın Tozu Secrets 350TL

Vücut Bakımı Çankırı Tuzx-u ile Peeling + Yosun Yağı ile masaj 250TL