Kaş Tasarımı

İfademizin en temel karakteristiğini oluştura kaşlarımız düzgün bir formda mı? Rengi, gürlüğü, şekli, kavisi yerli yerinde mi? Tüm bunlar için bir uzmana danışmak en doğrusu.

Kaşlarımızı her ne kadar evde kendimiz halletmeye çalışsak da aynadaki yansımamızla yapacağımız bu işlem, aynanın verdiği açı ile çok da sağlıklı olmayacaktır.

Kaşlarınız yer yer seyrek ise size önerimiz bir kaş kalemi ya da farı edinerek, tüylerinizin arasını hafif dokunuşlarla doldurmak olur.

Gece yatmadan kullanacağınız kaş-kirpik besleyici yaklaşık 3 ilâ 6 ay içinde farkedilir sonuçlar yaratacaktır.

Kaşlarınız çok seyrek ise size önerimiz kalıcı kaş makyajı olacaktır. 1 saatinizi ayırarak uygulatacağınız bu işlem; sizi en az 1 yıl, ortalama 1,5-2 yıl her sabah kaş boyamaktan kurtaracaktır.

Kalıcı makyaj hizmetimiz için tıklayınız:

http://www.melissima.com.tr/hizmetler/kalici-makyaj

Kaşlarınızla ilgili her türlü arzunuz için Melissima’ya başvurabilirsiniz. Dilerseniz uyguladığımız kalıcı makyaj işlemlerimizin fotoğraflarını da paylaşabiliriz; bunun için elifkarakisla@melissima.com.tr adresine “fotoğraf istiyorum” konulu bir mail yollayabilirsiniz.

Melissima’nın En İyi Kaş Tasarımı Yapan 10 Adres’ten biri seçildiğini biliyor muydunuz? : )

Kaş tasarım uzmanımız minik ayva tüylerini özel bir teknikle çekerek olmayan yerlerde kaş çıkartabildiğini biliyor muydunuz? Bu şekilde kalıcı makyaj desteği olmaksızın, birçok kaşı çok beğenilen şekillere ulaştırabiliyoruz.

Profesyonel kaş tasarımı: 50TL

Takip programında kaş alımı: 25TL

Kaş boyama: 30TL