İpek Kirpik


Kirpiklerinizin düz olmasından, seyrek olmasından, sarı ve ince olmasından şikayet ediyor, kirpikleriniz çok daha fark edilir olsun istiyorsanız; size kirpik boyama ve ultra ipek kirpik sistemini öneriyoruz.

ULTRA İPEK KİRPİK

Hepimiz ipek kirpik sistemini çok iyi biliyoruz. Her bir kirpiğinize tek tek takılarak uygulanan ipek kirpik ekleme sistemi sayesinde; isterseniz aylarca isterseniz 1 yıldan da fazla süre dolgun kirpiklere, çarpıcı gözlere sahip olabilirsiniz.

Melissima’da 2D, 3D, 4D, 5D, 6D ultra ipek kirpik kullanmaktayız. Olabilecek en hafif, en sağlıklı kirpik sistemi olan ultra ipek kirpik alerji yapmaz. Ağır olmadığı için seyrek kirpiklerde de rahatlıkla volümlü uygulama yapılabilir.

Yapılan uygulamadan sonra 3-4 haftada bir bakıma geldiğiniz takdirde, düşen kirpiklerinizin yerine yenileri takılır; bu sayede kirpiklerinizi dilediğiniz kadar uzun süre kullanabilir, rimelsiz göz makyajı yapmanın rahatlığına erebilirsiniz.

 

İpek kirpik ekleme işlemi: 300TL

15 Kasım’a dek; 300TL yerine 250TL ödeyebilir; hatta iki kişi yaptırırsanız kişi başı 200TL olarak avantajlı fiyattan işlem yaptırabilirsiniz. 

Bakımları
0 –  30 gün arasında: 120TL; nakit 100TL

Tüm ödemelerde %10 indirim mümkündür.