Ekibimiz

Evinizin konforunda bakım yaptırabilirsiniz!

Erenköy’de Kitchenetee’in üzerinde hizmet veren Melissima, müşterilerine evlerinin konforunda bakım yaptırma keyfi sunuyor.

Cilt bakımı ve bölgesel zayıflama konularında müşterilerine yol haritaları çizen Melissima’da yeni nesil LPG, 4 boyutlu radyofrekans Venüs Legacy, masaj,  kavitasyon, pressoterapi, el ve ayak bakımı, sir ağda, profesyonel kaş alımı, kalıcı makyaj, ipek kirpik, kirpik perması hizmetleri veren Melissima’da, kahvenizin yanında ev yapımı kurabiyeler de tatmak mümkün.

Bir apartman katında, ev düzeninde döşenmiş olan Melissima’ya galoşlarla giriyoruz, bu sayede hijyen konusunda içimiz son derece rahat.

Melissima’da kadınların temel bakım ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Fakat diğer güzellik merkezlerinde var olan hizmetlerden bir adım öteye geçerek, yaptığımız işi kendi beklentilerimizden de yola çıkarak zenginleştiriyoruz. Farkı hissetmek için mutlaka bir gün kahvemizi içmeye bekleriz ;)

Haftanın hergünü (Pazar günleri de dahil) 09:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet veren Melissima’da uygulanan fiyat tarifesi için anasayfadaki alana e-mail adresinizi girebilir ya da elifkarakisla@melissima.com.tr  adresine boş bir e-mail gönderebilirsiniz.