Hakkımızda

Evinizin konforunda bakım yaptırabilirsiniz!

Suadiye’de hizmet veren Melissima, müşterilerine evlerinin konforunda bakım yaptırma keyfi sunuyor.

El ve ayak bakımı, sir ağda, profesyonel kaş alımı, kalıcı makyaj, ipek kirpik, kirpik perması, cilt bakımı, epilasyon, masaj, bölgesel zayıflama, kavitasyon ve LPG LIPO vücut yapılandırma hizmetleri veren Melissima’da, kahvenizin yanında ev yapımı kurabiyeler de tatmak mümkün.

Bir apartman katında, ev düzeninde döşenmiş olan Melissima’ya galoşlarla giriyoruz, bu sayede hijyen konusunda içimiz son derece rahat.

İçinde bir de çocuk oyun alanı bulunan Melissima’ya anneler dilerlerse çocuklarıyla da gelebiliyorlar. Görevi gelen minikleri eğlendirmek olan ablamız onlarla puzzle yapıyor, resimler çiziyor. Bu sayede küçük çocuklu annelerimiz de bir kaç saatlik de olsa rahat nefes alabiliyorlar.

Melissima’da kadınların temel bakım ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Fakat diğer güzellik merkezlerinde var olan hizmetlerden bir adım öteye geçerek, yaptığımız işi kendi beklentilerimizden de yola çıkarak zenginleştiriyoruz. Farkı hissetmek için mutlaka bir gün kahvemizi içmeye bekleriz ;)

Tüm uzmanlarımızın izin yaptığı Salı günleri hariç, Cumartesi ve Pazar da dahil olacak şekilde, haftanın hergünü 09:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet veren Melissima’da uygulanan fiyat tarifesi için anasayfadaki alana e-mail adresinizi girebilir ya da elifkarakisla@melissima.com.tr  adresine boş bir e-mail gönderebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz; bu linki tıklayıp Facebook’taki grubumuza da üye olabilir http://www.facebook.com/groups/melissima  sadece Facebook’ta duruyurusu yaptığımız özel kampanyalarımızdan siz de faydalanabilirsiniz.

Tüm örnek uygulamaları Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz: http://instagram.com/melissimasuadiye