Elif Karakışla ile Access Bars

Dünyaca ünlü Access Conciousness düşünce gelişim sistemi Türkiye’de.

Değerli Gary Douglas’ın 25 yılı aşkın sürece kurduğu bu sistem şimdi binlerce eğitmen tarafından tüm Dünya’da anlatılıyor ve milyonlarca kişinin hayatını değiştiriyor.

Ya daha kolay bir hayat mümkün olsaydı?

Ya her sabah sadece neşeyi yaşamak için uyansaydık?

Sonsuz varlık aksini seçer mi? Elbette seçmez. Peki biz niye seçiyoruz? Belki de sonsuz gücümüzü unuttuğumuz için.

O halde birlikte hatırlamaya ne dersiniz?

Access Conciousness bizi şimdiye kadar sıkıştığımız kalıplardan kurtaran, başta kendimiz ve en sevdiklerimiz olmak üzere hiç beklemediğimiz farkında olmadığımız zamanlarda yaratılmış engelleri iptal etmeyi öğreten bir yaşam biçimi. 1 tam günlük bir eğitimle hem bu felsefeyi anlatıyorum, hem basit hem de tamamen hayat değiştiren araçları veriyorum.

Amacımız insanlara aslında bildiklerini hatırlatmak için onları fasilite etmek; onları sorularla açmak ve kendi kendilerini bunun yapmalarını sağlamak.

Araçlardan en güçlü ve hızlı çalışanı kafadaki 32 noktaya dokunularak yapılan enerjetik Bars çalışması.

Bunu Nasıl yapacağınızı öğreniyorsunuz ve günün sonunda aldığınız sertifikayla bunu ister ücret karşılığı bir hizmet olarak, ister hediye olarak tüm sevdiklerinize uygulayabiliyorsunuz.

O 32 nokta bizim duygu ve düşünceleri biriktirdiğimiz, hayatımıza yük depoları yarattığımız alanlar. Bu enerjetik çalışma ile bu alanlar boşalıyor ve hayata kolaylık ve hafiflik geliyor. (İnanması güç, denemesi çok kolay :)

Benim hayatıma açtığı kapıları anlatamam size.

Bakın Bars ne işe yarıyor, sıralanmış:

Uyku
Sağlık
Kilo
Para
Seks ve ilişkiler
Korku
Stres
İş hayatının her alanı
Çocuklarda dikkat ve türlü sağlık ihtiyaçları

Konularında çok açık değişime ve kolaylığa sebep olur.

Access Bars kafadaki 32 noktanın enerjetik olarak çalıştırılması ile uygulanan bir çalışmadır.

Bu barlar(32 enerji noktası) şimdiye dek herhangi bir şey hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, kararların ve inançların elektromanyetik bileşenlerini depolar.

Bu bir yere sabitlemiş olduğumuz her düşünce, fikir, davranış, karar veya inanç enerjiyi katılaştırır ve o alandaki oluşturucu kapasitemizi kısıtlar.

Eğitimlerde öğrendiğimiz bu noktalar boyunca enerjiyi hareket ettirmekle engelleri ortadan kaldırmak ve elektromanyetik yükü serbest bırakmaktır. Çok kolaydır. Öğrenmek sadece 1 günlük eğitimle mümkündür.

Gün içinde defalarca uygulanabilir. Bir de barları çalışan biri için hayat artık başka şekilde işler. Düzenli yapıldığında beden ve sonsuz varlık muhteşem sınırsız olanaklarına açılır.

Yapılan kişi için hissi; derin ve dinlendirici bir uyku uyumuşsunuz veya harika bir masaj yaptırmışsınız gibi tazelenmiş olarak o yataktan koltuktan minderden kalkmaktır.

Eğitimin bedeli 640₺’dir.

(Çocuklara ücretsizdir. 16-18 yaş %50 indirimlidir.)En yakın sınıflarımdan biri 13 Kasım Pazar günü İzmir’de, diğeri 4 Aralık Pazar günü İstanbul’da sevgili Pervin Cülcüloğlu ile birlikte olacak. Bu sınıfta birlikte olmak bize ne yaratır?

Ayrıca 17 Kasım Perşembe günü Melissima’da Access Hediyelendirme Günü var. Access’e bir parça dokunmak için ideal fırsat. Seçerseniz Hediyelendirme konulu boş bir mesaj yollayabilirsiniz.

Kolaylıkla, neşeyle, ihtişamla,

Güzel haberlerinizi bekliyorum.

Elif KARAKIŞLA
05323541826
​eliflenelermumkun@gmail.com​

Elif Karakışla kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde mezun Elif Karakışla. Hürriyet Gazetesi’nde reklam pazarlama grup müdürlüğü yaptığı yıllarda, bildiği her şeyi kendi kanatlarına yükleyip gökyüzüne uçmak ve olabildiğince özgür olmak istemiş ve girişimciliği seçmiştir.

Melissima ismiyle kurduğu güzellik merkezi bu sene 9. yılını tamamlamaktadır.

Bu süre içinde çok keyifli projelerde iş birliği yapmış, uluslararası bir girişimciler birliğinin direktörlüğünü üstlemiş ve Amerika’da eğitimlere dahil olmuştur.

Elif Karakışla kendini bir dünya vatandaşı olarak tanımlar. Keşfetmeye, tadmaya, öğremeye doyamaz. Kedilere zaafı vardır. İnsanların hayvanlardan öğreneceği çok şey olduğuna inanır.

Access Conciousness sistemi ile 3 yıl önce tanışmış, çok çeşitli eğitimlerle sonsuz varlık olmanın ne demek olduğuna dair jetonu bir Güney Afrika eğitiminde düşürünce hayretler içinde kalmıştır. Şimdi bu işin nereye gideceğine dair hergün heyecanla uyanmakta ve ard arda yaşadığı tüm mucizeleri hayatla flört olarak adlandırmaktadır.
​Melissima’yı Türkiye’nin en keyifle ayak basılan güzellik merkezlerinden biri yapmak ve Access’in sihir tozunu tüm dokunduğu insanlara dağıtmak Elif Karakışla’nın önümüzdeki 10 yıllık planları içinde ilk sıralardadır.

Elif Karakışla Barbaros isimle harika bir adamla evli, Melis isminde nefis bir kız çocuğu annesidir. Portakal, Mandalina, Melek ve Lokum evde olmak üzere, yüzlerce patiye de Dünya üzerinde eşlik etmektedir.

Elif ile sihri yaşamak size ne katar? ;)​