Cilt Bakımı

Melissima’da cilt bakımı kabinimizde dünya çapında kabul görmüş, seçkin enstitü ve SPA’larda uzmanlar tarafından tavsiye edilen öncü ve lider markalardan Sothys ParisGenosys, PhFormula ve Obagi ürünleri kullanılmaktadır. Büyüme faktörü, peptidler, antioksidanlar, inci ve altın tozu ihtiva eden, hücrenin DNA yapısına fayda sağlayan bu ürünlerle yapılan cilt bakımında çok ileri sonuçlar elde etmek mümkün.

Kimyasal peeling çalışmalarımızda Obagi kabinini kullanmaktayız.

TEMEL CİLT BAKIMI: 225TL/seans (nakit kampanyamız 200TL)

Yaklaşık 1,5 saat süren, detaylı cilt temizliği yaptığımız temel bakımımızda; gözenekler buharda açılır, sıkma ya da mikro vakum işlemiyle içleri temizlenir. Cilt yapınıza uygun granüllü ya da granülsüz peeling ile ölü deri temizlenir. Cildinizin ihtiyacı olan maske ile cildin nem ve yağ dengesi yeniden sağlanır. Yüz ve dekolte masajı ve serum/kremleme işlemiyle bakım tamamlanır. Bakımlarımız LED teknolojisi kullanılmakta, cildinize uygun maske cilt altına LED ışığının gücüyle etken maddesi kuvvetlendirilerek geçirilmektedir.  Cildinizin ihtiyacına bağlı olarak 1 ilâ 3 ayda bir defa tekrarlanması tavsiye edilir.

4 adet cilt bakımı: 800TL                                    8 adet cilt bakımı: 1,440TL

6 adet cilt bakımı: 1,140TL                                 10 adet cilt bakımı: 1,600TL

 

Kasım ayı boyunca cilt bakımına hediyemiz muhteşem! Tıklayınız.

 

HYDROPTIMALE YOĞUN NEM BAKIMI: 250TL/seans

Güneşin kavurucu sıcaklarında, cildimiz hızla nem kaybeder. Kaybettiğin nemi yeri içtiğimiz su miktarı ile doldurulamazsa cildin bağışıklığı düşer, pul pul soyulmaya başlar. İşte bu sebeple yaz aylarında ayda 1 defa (yoğun kuruluk hissinde haftada 1 sıklıkta dahi uygulanabilir) nem bakımı yaptırmanızı öneriyoruz. Yaklaşık 75 dakika süren Hydroptimale bakımı takip eden 8 saat boyunca cildinizin nem yüklemesi devam eder. Ertesi sabah uyandığınızda aynada yumuşacık ve sağlıkla parlayan bir cilde ‘merhaba’ dersiniz.

3 adet nem bakımı: 600TL

 

KOLAJEN CİLT BAKIMI: 250TL/seans

Sothys Paris’a patentli Collagene Hyaluronique bakım ile senede 1 ya da 2 defa kür halinde uygulanmak suretiyle mimik çizgileri hafifler, kırışıklıklar açılır, elastikiyet kaybı telafi edilir, kolajen üretimi hızla desteklenir. Her kürde 3 ilâ 5 bakım 7-10 gün arayla uygulanır. Sonuçları hakikaten inanılmaz ve çarpıcıdır. Kürlere başlamadan önce cildin derinlemesine temizlenmiş olması gerekir. (1 hafta öncesinde temel cilt bakımı yapılmış olması tavsiye edilir.)

3 adet cilt bakımı:  600TL

5 adet cilt bakımı: 900TL

 

BALKABAĞI BAKIMI: 300TL/seans

Melissima’da “Elif hanım bana olağanüstü bir bakım tavsiye edin; anında cildim canlansın, ertesi sabah başka dursun” diyen herkese şiddetle önereceğim muhteşem bir bakım: Genosys Balkabağı Bakımı

Cansız ciltlerde ve olgun ciltlerde de çok iyi sonuç veren yoğun yenileme özelliği vardır. Akneli ciltlerde kurutma etkisi de yaratan bir organik peelingdir.  Cildin sıkılığını ve elastikiyetini artırır.

3 adet balkabağı bakımı: 750TL

5 adet havyar bakımı: 1,000TL

 

SECRETS DE SOTHYS ANTI-AGING BAKIM: 350TL/seans YENİ! Vücut + yüz

Cildin yaşlanmasını hızlandırıcı faktörler ve stres karşı en etkili bakımlardan biri olan Secrets de Sothys Bakımı cildin ihtiyacına bağlı olarak ayda 1 ya da 2 defa uygulanabilir. Ciltte rahatlama, sıkılaşma, detoks ve kırışıklık onarımı sağlayan inci tozu içerikli olağanüstü bir bakımdır. İçeriğindeki aktifler ile hücresel besleme ve yenileme sağlayan, ölü hücreleri ortadan kaldırarak ciltte parlaklık bir gençlik iksiri, cildi uzun süre koruyan anti-stres kalkanıdır.

Vücut bakımı ile komple uygulanır.

3 adet cilt bakımı: 900TL

 

KÖMÜR MASKESİ: 195TL/seans 

Açık gözenekler için muhteşem çözüm sunar. Yerin altından gelen kömür hazinesi cildi besler ve onarır.

 

LAVANTA MASKESİ: 195TL/seans 

Sürekli kızaran hassas ciltler için idealdir. Hızlıca cildin rahatsızlığını dindirir sakinleşme sağlar.

 

GENOSYS EZCO: 165TL/seans 

Akneyi baskılar, cilt altını oksijenlendirir, yağ bezelerini çözer.

 

GENOSYS SNOWCELL: 165TL/seans 

Cildi aydınlatır, parlatır. Lekeleri açar. Özel gün ve geceler için, gelinler için ideal bakımlardan biridir.

 

Üstteki 2 bakımı kombin paket olarak almak isterseniz:

 Seansı 165TL

4 adet bakım 620TL

6 adet bakım 900TL

8 adet bakım 1,120TL

10 adet bakım 1,350TL

 

OXYFACIAL:  250TL/seans

MELİSSİMA’DAN YEPYENİ CİLT BAKIMI OXYFACIAL 

Denize güneşe çıkmadan cildi temizlemek şahane fikir. Hem de sıkmadan, incitmeden, keyifle teknolojiyle!

Ultrasonic peeling, vitamin kokteylleri, derin oksijen soluma gözeneklere mis gibi basınçla oksijen yedirme, LED ışık ile ileri seviye bakım; hepsi Oxyfacial bakımda.

1 saatte ışıldayan bir cilt ile çıkın.

Kür halinde de alınabilir, tek seans da şahanedir.

Cildinizin ihtiyacına göre karar verelim.

Fiyatı 250TL nakit ödemede 225TL (#melissimapuan ile 4,000 puan)

 

OMEGA3 IŞILTI BAKIMI: 195TL/seans

Matlaşmış, ışıltısı kaybolmuş, yorgun ciltler için ideal çözüm olan Genosys Omega3 kabin bakımı; uygulandığı andan itibaren cilde hızlı parlaklık ve canlılık verir, ferahlık ve rahatlama sağlar. Müthiş bir bağışıklık güçlendiricidir.

 3 adet cilt bakımı:  540TL

 

MEYVE ÖZLÜ CİLT BAKIMI: 195TL/seans

Mevsim geçislerinde cildin ihtiyaç duyduğu vitamin desteğini cilde hızla yükleyen anti-aging bakımdır. Her mevsim geçisinde cildin ihtiyacına bağlı olarak 1 ilâ 3 adet uygulanması önerilir. Cildin derinlemesine temizlenmiş olması gerekir. (1 hafta öncesinde temel cilt bakımı yapılmış olması tavsiye edilir.)

3 adet cilt bakımı: 540TL kredi kartı

 

OKSİJEN BAKIMI: 125TL/seans

5 adet oksijen bakımı:  600TL
10adet oksijen bakımı: 1,000TL

Derinlemesine temizlenmiş cilde özel bir prob yardımıyla mini basınçlarla oksijen püskürtülür. Cildin hızla yenilenmesine destek olur. Bir kür 5 seanstan oluşur. Kürün sonunda cilt pırıl pırıl parlar, sağlıklı rengine yeniden kavuşur. Akne tedavisi, elastikiyet kaybı, yoğun nem kaybı gibi ihtiyaçlarda tedavi amaçlı da kullanıldığında hızla sonuç alınır. Böyle bir durumda cilde ilgili serum yedirilerek üzerine oksijen uygulanır.

 

GÖZ BAKIMI: 175TL/seans

5 adet göz bakımı: 750TL

10 adet göz bakımı: 1,250TL

Tüm göz çevresi sorunları ile özel bakım kürüdür. Ödemi dağıtır, anti-aging bakımı yapar, mor halkaları hafifletir, kırışıklıkların açılmasına yardımcı olur. Haftada 1 ya da 2 defa olacak şekilde toplamda 3 ilâ 5 defa uygulanır. Bilgisayar başında çok kalan, okuyarak ve odaklanarak çalışan müşterilerimizde ideal sonuç için yılda 2 defa tekrarlanmasını tavsiye ederiz.

 

RADYOFREKANS: 125TL/seans

10adet radyofrekans seansı: 900TL

4 boyutlu radyofrekans Venus Legacy multi-polar RF, farklı derinlikteki cilt tabakalarında benzersiz klinik sonuçlar veren hızlı, ağrısız ve sızısız ve homojen bir ısıtım oluşturur. Haftada bir uygulanan yarım saatlik seanslarla gıdı küçültme ve yanak toparlamada çok güzel sonuç verir.

 

LPG ENDERMOLIFT: 175TL/seans

10adet LPG yüz modülü seansı: 1,500TL

Cildin kollajen ve hyaluronik asit üretimini artırmak İçin haftada 2 seans uygulanan bir kas masajıdır. Kısa sürede üstün sonuçlar doğuran endermoloji tekniğinin patenti LPG’ye aittir. Cildi canlandırır, parlatır, inçe kırışıklıkları tamir eder.

 

FRAKSİYONEL RADYOFREKANS: 1,500TL/seans

Cildinizde akne, gözenek, leke, gevşeme, sarkma sorunlarınızdan biri ya da birkaçı var ise hepsine ortak çözüm olacak nefis bir teknoloji.

21 ilâ 28 günde bir uygulanan bir cilt yenileme sistemidir.

Ciltteki tüm problemleri gidermek üzere çalışır. Tek seansta akne varsa kurur, lekeler açılmaya başlar, cilt müthiş gerilir ve ince kırışıklıklar yok olarak içleri dolar.

Yaptığı tamamen cildin kendi kendini iyileştirmesi için alan açmaktır. Riski, yan etkisi yoktur. Uygulandığı tedavide kalıcı çözüm sunar.

Kampanyası için tıklayabilirsiniz.

 

GENOSYS DERMAROLLER TEDAVİLER

DermaRoller cilt bakım uygulamaları, son teknoloji ile keşfedilmiş microneedling tedavi yöntemi ile doku canlandırma metodudur.

 

Microneedling tedavi uygulamaları; üzerinde 540 adet iğne bulunan silindirik bir aparatın üzerine yerleştirilmiş iğnelerle ciltte milyonlarca (gözümüzle göremeyeceğimiz)  delik açmak ve bu açılan deliklerden içeriye cildin ihtiyacı olan maddeleri özel farmasotik ürünleri geçirme işlemidir.

 

Bu işlem sırasında iğnelerin ciltte oluşturduğu deliklerden salgılanan büyüme faktörleri, hyaloronik asit ve bunun gibi maddeler cildin yeniden yapılandırılması için kullanılır.

 

Derma Roller sistemleri, kişileri sosyal hayatından uzaklaştırmadan, cildinde görünür izler kızarıklıklar yaratmadan, yaşam kalitesini bozacak herhangi bir durum oluşturmadan ENZİM PEELİNG uygulaması ile leke tedavisi yapar, cildi onarır, yapılandırır ve nemlendirir.

 

Detaylar için lütfen tıklayın: http://www.melissima.com.tr/hizmetler/dermaroller-cilt-bakim-tedavisi

 

GENOSYS EYECELL göz çevresi dermaroller

6 seans 1,000TL

8 seans 1,200TL

GENOSYS dermaroller yüz bölgesi 

6 seans 1,200TL

8 seans 1,500TL

 

SOMON X-DNA 

Dermaroller yöntemi ile cilt altına binlerce mikro kanaldan indirilen saf SOMON ajanları cildin altına indirilir. 

Üç aktif ilkesi hyaluronik asit, X-DNA ve organik silikanın nemlendirme özelliği sayesinde, cildin tüm nem ihtiyacı karşılanır. Cildin bariyeri kuvvetlenir, elastikiyeti artar. 

Hücre yenilenmesi için eşsiz bir bakımdır. 

Haftada bir ya da iki haftada bir uygulanır. 

Kollajen artıran kırmızı LED ışık tedavisi ile kombine uygulanır. 

4 seans 2,250TL kk ile 3 taksit; nakit ödemede %10 indirim mümkün 

30 Kasım’a dek muhteşem bir hediyemiz var. Somon DNA yaptırmak isterseniz tıklayınız.

 

VÜCUT BAKIMLARI

Çankırı Tuzu ile Vücut Bakımı: 180TL/seans

 Kristal okyanus tuzlarıyla zenginleştirilmiş marine peeling ile cildinizin soyularak yenilenmesi ve deniz çamuru maskesi ile cildinizin derinlemesine temizlenmesi ve gözeneklerin sıkılaştırılması hedeflenen vücut bakımınızı, rahatlatıcı bir masaj ile keyfe dönüştürebilirsiniz.

 

Hanakasumi Yoğun Bakım: 250TL/seans

Japon geleneğinden esinlenilen benzersiz bir bakım ritüelidir. Japon banyo merasim ritüelinden türetilmiştir. Bakıma özel eldivenleriyle gerçekleştirilen kiraz çiçeği ve nilüfer çiçeği peelingi takiben, özel parfüm ocağında eritilen Shea Butterın ruhani kokusuyla yapılan el ve ayak masajı ile rahatlatılan vücutta gençleştirici ve besleyici etkiye sahiptir.

2 bakım arasındaki en temel fark; ilkinin organik çamur kullanılarak uygulanması ve yıkanarak temizlenmesi, ikincisinin ise kiraz çiçeği ve nilüfer çiçeği kullanılarak uygulanması ve özel shea butter masaj yağı ile eritilerek cilde yedirilmesi ve yıkanmaya gerek olmayan kuru bir bakım olmasıdır.

 

Muhteşem vücut peelingi ve peşinden harika masajlı paketimizi denediniz mi?

Tüm örnek uygulamaları Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz: http://instagram.com/melissimasuadiye